CORNERS.cz

Vyzkoušejte si své auto na závodním okruhu a posuňte své řidičské schopnosti na vyšší level.

Dlouhodobě spolupracujeme s Corners.cz, kteří pořádají TrackDay po celé ČR a v zahraničí.
Nabízejí i možnost osobního coaching, který za nás doporučujeme.

PROČ JET PRÁVĚ S CORNERS.CZ?
Jejich prioritou je vaše spokojenost. Čerpají z dlouholetých zkušeností, vlastních zážitků a důležitým prvkem je pro ně i vaše zpětná vazba. Každá jejich akce je promyšlenější než ta předchozí. Neustále všechny služby zdokonalují a posouvají kupředu.

Na jejich akcích se můžete spolehnout na zkušený tým, minimální provoz na trati, open pitlane formát, občerstvení i profesionální fotografie zdarma. Každý z účastníků dostane rozsáhlé informace prostřednictvím online eBriefingu ještě před konáním akce a rozprava se základními pravidly chování na okruhu probíhá i před každou akcí v hlavním boxu.

ZÁVODNÍ OKRUHY, KTERÉ S NIMI MŮŽETE ZAŽÍT?
Pravidelně pořádají akce na všech automobilových tratích v České republice. Minimálně jednou měsíčně s nimi můžete navštívit Sosnovou u České Lípy, několikrát do roka oblíbený Autodrom Most nebo velký Automotodrom Brno.

Přehrát video

Jezdí nejen v letní sezóně ale i přes zimu. Na menším okruhu v Sosnové si tak můžete užít i jízdy na sněhu. Kdo chce ale zažít pořádné zimní podmínky může s nimi vyrazit do rakouských Alp na ledovou dráhu.

Mimo české okruhy pravidelně jezdí i na Nürburgring, kde pořádají individuální kurzy zaměřené na ideální stopu. V jejich kalendáři ale najdete i výlety na zábavný Bilster Berg nebo historií motorsportu proslavený Spa-Francorchamps.

Přehled TrackDay pro rok 2022 naleznete na jejich stránkách zde.