NOVINKY

1.3.2022

Akce Jawa Pérák +1 motorka zdarma!

Nebaví Vás na motorce jezdit sám a máte raději jízdu ve dvou a více lidech? Máme tady nabídku přímo pro Vás. Půjčte si motocykl Jawa Pérák a druhý motocykl dostanete k zapůjčení zdarma. Akce skončila.

31.1.2022

Akce Jawa RVM +1 motorka zdarma!

Nebaví Vás na motorce jezdit sám a máte raději jízdu ve dvou a více lidech? Máme tady nabídku přímo pro Vás. Půjčte si motocykl Jawa 500 RVM a druhý motocykl dostanete k zapůjčení zdarma. Akce skončila.

24.12.2021

Vánoční stromečky na 4 kolech

Tento rok se na nás Vánoce podepsaly více než kdy jindy :). Abychom se s Vámi podělili o vánoční nadšení, rozhodli jsme se, že ozdobíme i naše dvě auta.
Volba byla celkem jasná, která auta to budou – Toyota GR Yaris a BMW M2.
Toyota GR Yaris z důvodu, že se jedná o jediný vůz v naší nabídce, který má náhon na všechna 4 kola. Nezastaví nás tedy i větší vrstva sněhu.
Druhé je BMW M2 s manuální převodovkou. Na nějaké to jízdy bokem ideální.
Auta jsme si vybrali a začalo zdobení. Celkem jsme na každé auta přidělali 300m svítících řetězů s 3000 led svíčkami.
Naše předpoklady byly, že na každé auto nám zabere maximálně 2hodiny. Skutečnost byla dost odlišná od našeho očekávání :). Nakonec nám „nastojení“ BMW M2 trvalo 4,5 hodiny ve dvou lidech. U Toyota GR Yaris jsme se na to vrhli ve 4 lidech, ale čas byl skoro stejný – 4 hodiny.
Výsledek stál ale za to. Zhodnoťte sami 🙂
PS: Už se těšíme, až budeme dávat všechna světýlka dolů 😀

11.11.2021

BMW M4 Competition Cabrio

Měli jsme možnost vyzkoušet nové BMW M4 Competition Cabrio. Listopadové počasí není přímo určené pro jízdu se staženou střechou, ale i přesto jsme to museli vyzkoušet.
Nové BMW M4 Competition je velmi příjemné auto, které nepůsobí na první dojem při jízdě, že máte pod kapotou 510 koní. Až po sešlápnutí plynové pedálu zjistíte, že M4 má velký výkon. Interiér byl v oranžové kůži, která krásně ladí se zeleným lakem, opravdu skvělá kombinace exteriéru a interiéru. Inženýři v BMW M odvedli výbornou práci, velký palec nahoru

5.11.2021

Focení Porsche 781 Cayman GT4 

Konečně čas a počasí dovolilo a tento týden jsme nafotili náš nový vůz Porsche GT4. Na focení jsme se velmi těšili, protože vždy s tím souvisejí projížďky a další věci, které nás nesmírně baví. Už se nemůžeme dočkat až vezmeme GT4 na závodní okruh a pořádně ji provětráme.