SVATBY

Nabízíme kompletní servis dopravy svatebčanů. Vyberte si z naší široké nabídky vozů, který chcete, aby Vás odvezla k oltáři a na hostinu. Naši řidiči nevěstu i ženicha odvezou k oltáři a zpět na hostinu. Samozřejmostí je focení u vozu a v něm pro novomanžele. I Vaši příbuzní mohou jet v našich vozech na obřad a vytvoříte nádhernou svatební kolonu. Vozidlo sami nazdobíme do barev Vaší svatby. V den svatby pro Vás přejede náš řidič, vy jen nastoupíte a hurá na obřad 😊

BMW E36 M3 CABRIO

svatba-002

Cabrio k svatbě prostě patří. Toto žluté BMW bude na svatbě nepřehlédnutelné, stejně jako nevěsta nebo ženich. BMW E36 M3 má krásný zvuk řadového šestiválce o objemu 3,2l..

BMW M3 F80

BMW-M3-F80-svatebni

Moderní BMW M3 v krásné tmavě modré barvě. Při jízdě s tímto voze není třeba ani troubit, má nádherný zvuk, který přiláká pozornost všech. O nezapomenutelné svezení se postará 431 koni, které má pod kapotou.

BMW M2

BMW-M2-svatebni

Další BMW, které budí pozornost svým zvukem a barvou. Při nastartování má krásný bublající zvuk a při sešlápnutí plynového pedálu až na podlahu se naplno rozezní 370 koní, které jsou pod kapotou.

PORSCHE 911.2 GT3

Porsche-GT3-svatebni

K tomuto vozu není třeba moc psát 😊 Atmosférický 4.0l šestiválec o výkonu 500 koní. Porsche GT3 patří mezi jedno z ikonických sportovních vozů.

PORSCHE 718 CAYMAN GT4

Porsche-GT4-svatebni

Menší brácha Porsche GT3. Jedná se o nepřehlédnutelný žlutý vůz s výrazným zvukem. Pod kapotou mu buší 4.0l šestiválec o výkonu 420 koňských sil.

BMW M6

BMW-M6-svatebni

Svou barvou nebudí tak velkou pozornost jako například BMW M3/M2. Po nastartování se ovšem všichni otočí právě na tento vůz. Jeho deset válců a 507 koní má nezapomenutelný zvuk, který nelze nemilovat.

BMW 530 D

BMW-530D-svatebni

Patří do kategorie limuzín, kde na zadních sedačkách je více než dostatek místa pro nevěstu i ženicha. Ve výbavě jsou odvětrávaná sedadla, která zajistí, že i při vysokých letních teplotách bude posádce na zadních sedadlech příjemně.

TOYOTA GR YARIS

Toyota-Yaris-svatebni

Toyota Yaris se v posledním roce stala jedním z nejvyhledávanějších sportovních vozů. V nabídce máme rovnou dva tyto vozy – bílý a červený. Nabízí se možnost, že ženich i nevěsta pojedou na obřad ve voze stejného typu. Moc hezky to vypadá při svatebním focení 😊

V ceně zahrnuto:

– Služba řidiče
– Nazdobení vozu
– Přistavení vozu – Praha, Beroun
– 30 km v ceně, další kilometry za 30 Kč/km