🏁 ! JÍZDA NA ZÁVODNÍM SIMULÁTORU ZDARMA - ZJISTĚTE VÍCE ZDE ! 🏁

FIREMNÍ AKCE

AKCE NA KLÍČ • JEDNÁNÍ NA OKRUHU

SPORTOVNÍ AUTA NA VAŠÍ AKCI

Konec nudným firemním akcím. Sportovní auta, adrenalin a nezapomenutelné svezení. S námi vaše akce nedopadne průmerně.

NOVÁ ÚROVEŇ FIREMNÍCH AKCÍ

Z vaší firemní akce se stane zážitek plný emocí, adrenalinu a bezpečné jízdyTěšit se můžete na nejlepší sportovní vozy s výkonem přes 500 koňských sil a vzrušující doprovodný program. Naši profesionální instruktoři se s vámi podělí o své bohaté zkušenosti a naučí vás zvládat kritické situace, které mohou nastat za volantem.

Perfektně si zajezdíte, pokoříte své limity a spojíte svou akci se zážitkem, na který nelze zapomenout.

EVENTY NA KLÍČ

Nechcete akci pořádat na okruhu? Není problém. Auta přivezeme kamkoliv k vám a uzpůsobíme se vašim potřebám. Účastníci akce si tak mohou zajezdit na okreskách v okolí nebo se po nich nechat svézt závodním jezdcem.

Mimo zpestření vaší akce vám rádi pomůžeme zajistit celý event na klíč. Zajistíme partnery na catering, prostředí a doprovodný program. 

Máme zkušenosti s akcemi pro malé skupiny i akcemi pro 80+ lidí, kde se každý svezl a auta si užil, aniž by to narušovalo hlavní program eventu. S námi zkrátka žádná akce nebude průměrná.

JEDNÁNÍ NA OKRUHU

Chcete udělat dojem na své obchodní partnery? Zapomeňte na okoukané zasedačky a golfová hřiště. S námi máte možnost uspořádat své obchodní setkání na okruhu, v našem vlastním salónku přímo na autodromu.

Představte si to, vy a váš obchodní partner, luxusní prostor s plně vybavenou konferenční místností a k tomu všemu závodní okruh s výběrem nejvýkonnějších sportovních aut, jako jsou Porsche 718 GT4, 911 GT3 RS, BMW M4 CSL a naše další automobilové legendy.

Jestli chcete opravdu zanechat dojem a navázat vztah, který jde hlouběji, než jen na obchodní proveň, tak nemůžete udělat lepší volbu.

NAVRHEME VÁM ŘEŠENÍ NA MÍRU

NÁŠ TÝM

V našem týmu jsou zkušení jezdci, které spojuje vášeň pro sportovní auta a motorky. Spojuje nás však víc než jen vůně benzínu a hukot motoru. Společně vytváříme komunitu srdcařů, petrolheadů a nadšenců, kteří chtějí zažít to nejlepší, co motoristický svět nabízí, na vlastní kůži. Ať už se jedná o zážitkové jízdy, půjčovnu motorek nebo výlety a trackdaye, tak společně vytváříme nezapomenutelné zážitkyVÍCE O NÁS

Potřebujete poradit?

Pavel Špiryt
firemní a soukromé akce

+420 774 355 014

(po-pá 8:00 - 17:00)

AKTUÁLNĚ NA BLOGU