O NÁS

„Jsme automobiloví a motocykloví nadšenci. Milujeme rychlou jízdu na závodních okruzích, ale také klidnou projížďku naší krajinou na motocyklech značky Jawa. Mate-li také rádi adrenalinovou jízdu ve sportovních vozech, podívejte se na naše zážitkové jízdy na okruhu, kde si určitě vyberete jeden z našich vozů. Chcete-li si dopřát klidnou jízdu nejen na motocyklech značky Jawa, navštivte naší motopůjčovnu.“

Tým Legendy u Vás

Previous
Next

REALIZAČNÍ TÝM

Martin Zima

Martin-01

Martin je instruktor driftování a rychlé stopy.
První zkušenosti získával již ve 13 letech při tajných pokusech o drift s rodinou Škodou 105L .
Z jeho bohatých závodních a jezdeckých zkušeností zmíníme např. dvě sezóny rallycross v rámci Mistrovství ČR a Mistrovství Evropy. Hojnou účastí ve vytrvalostních závodech na okruzích v Brně, Mostě, na Slovakia Ringu ve vozech Radical SR3, Radical SR4, Caterham, BMW M3. Dále mnoho účastí na Track Day – okruhy Nordschleife, SPA, Hockenheimring. Nejsou mu cizí ani závody do vrchu, případně soutěže ve sprintech. Také působil několik sezon jako instruktor ve společnosti ActionRace.
Má rád techniku a vše co se nechá řídit a je jedno jestli to má volant, řídítka, knipl, nebo rajčáky.

David Abraham

David-01

Motorkám a autům se věnuji od 14 let. Jawa Stadion, Mustang, později Trabant, Škoda 110, VW Golf II Blue edition, to byly mé začátky.
Později došlo na splněné sny – Ford Sierra XR4i, Opel Speedster, Mitsubishi EVO IX FQ400, Vette C6 Black edition, NIssan GT-R, Porsche Turbo S cabrio, 4 místné 12 válcové Ferrari F456M a vrcholem byla Ultima GTR s výkonem 720 koní a hmotností 900 kg.
Pro zvládnutí těchto aut jsme s Klubem sportovních aut trénovali na evropských okruzích s profesionálními trenéry a piloty.
Výsledkem byla vítězství např. v 6 a 12 hod. závodech LeBrno, šampionátu sprintů na 1/4 míle a mnoho dalších.
Miluji jízdu bokem v zasněžených Alpách.
Rád budu Vaším osobním instruktorem a užijeme si každý kilometr!

Dominik Staněk

Dominik-01

Dominik je mladý energetický instruktor, který je milovníkem jízdy bokem. Zároveň má rád i čistou jízdu. Jeho nejoblíbenějším závodním okruhem je Most, ale potkáte ho i v Brně nebo Sosnové.

Pavel Špiryt

Pavel-01

Pavel má na starosti obchodní činnost celého projektu Legendy u Vás. Řeší pronájem statických motorek, teambuildingové akce, termíny okruhových jízd a další věci, související s obchodem. Pavel jezdí na každou akci zážitkových jízd, kde se stará o plynulý chod zázemí v boxu.

Kateřina Dvořáková

Katka-01

Kačka se nám stará o vše, co souvisí s administrativou – objednávky, dárkové poukazy, řešení termínů na okruzích. Potkat se s ní můžete při půjčení motorek i na závodním okruhu, kde je vždy u registrace. Je zapálenou motorkářkou a je velkou fanynkou Valentina Rossiho. Číslo 46 má vytetováno i na pravé ruce.

Jakub Baštýř

002

Jakub u nás působí jako konzultant marketingu a má také na starosti reklamní kampaně, pokud jste tedy sem proklikli z reklamy, je to díky němu. Své první zkušenosti s marketingem získal na brigádě při studiu jako správce sociálních sítí, ze které se nakonec vyhoupl „full-time job“ a nyní se zabývá kompletním online marketingem. Je aktivním sportovcem a miluje zejména fotbal, který hraje už 16 let, a zároveň i auta, takže jakmile napadne sníh, okamžitě vyráží driftovat.

Radek Smíšek

Radek-01

Radek má rád techniku a taneční hudbu. Od devadesátých let se podílel na vývoji českých počítačových her, jako je například legendární Polda. Proto se u nás stará o IT, web a design.
Jako dj HEPIX si občas rád zamixuje muziku ve stylu Funky House a určitě ho někdy uslyšíte na našich akcích.

Jakub Novotný

Jakub-foto-01

Jakub je úžasný profesionální fotograf, který se zaměřuje na závodní a sportovní vozy.

Vojtěch Vrzal

Vojtech-01

Vojtěch pro Vás připravuje nejúžasnější výlety na motorkách.

Lucie Dvořáková

hlava-01

Lucka miluje auta i motorky, jezdí s námi na všechny zážitkové jízdy na okruzích jako asistentka. Není však jen naše asistentka, ale i asistentka soudce s velkým právní přehledem a někdy si na okruh vezme i soudní paličku 🙂