🏁 ! JÍZDA NA ZÁVODNÍM SIMULÁTORU ZDARMA - ZJISTĚTE VÍCE ZDE ! 🏁

VÝLETY S AUTY

POJEĎ S NÁMI NA VÝLET

Chcete si udělat výlet se svým autem, ale nechcete vyrazit sami? Pořádáme výlety s auty, které vám umožní zažít nezapomenutelné okamžiky po zajímavých místech, doprovázené zajímavým programem a setkáními s dalšími lidmi, kteří sdílejí stejnou vášeň. 

Poznej s námi ta nejlepší místa, která žádnému autíčkáři nesmí uniknout! Společně se tak podíváme na zajímavé okresky a závodní okruhy napříč celou Evropou. 

U ježdění s autem to ale nekončí! Každý správný zážitek se musí i následně prodiskutovat s přáteli. Proto jsme vybrali ty nejchutnější restaurace, kde si mezi sebou všechno povíme. Večery se mezi autíčkáři nesou v přátelském duchu lidí, kteří sdílí stejnou vášeň.

Celý výlet za tebe naplánujeme, aby ti stačilo jen nasednout do tvého oblíbeného auta a vyrazit.

PROZKOUMEJ JEDNOTLIVÉ VÝLETY

REGISTRUJ SE NA VÝLET

NÁŠ TÝM

V našem týmu jsou zkušení jezdci, které spojuje vášeň pro sportovní auta a motorky. Spojuje nás však víc než jen vůně benzínu a hukot motoru. Společně vytváříme komunitu srdcařů, petrolheadů a nadšenců, kteří chtějí zažít to nejlepší, co motoristický svět nabízí, na vlastní kůži. Ať už se jedná o zážitkové jízdy, půjčovnu motorek nebo výlety a trackdaye, tak společně vytváříme nezapomenutelné zážitkyVÍCE O NÁS

Potřebujete poradit?

Kateřina Dvořáková
zážitky v autech

+420 602 444 244

(po-pá 8:00 - 17:00)

Pavel Špiryt
půjčovna motorek

+420 771 285 924

(po-pá 8:00 - 17:00)

AKTUÁLNĚ NA BLOGU