🏁 ! JÍZDA NA ZÁVODNÍM SIMULÁTORU ZDARMA - ZJISTĚTE VÍCE ZDE ! 🏁

OFFROAD ZÁŽITKY

GARANCE SPOKOJENOSTI • DÁRKOVÝ POUKAZ IHNED V MAILU • MOŽNOST VÝMĚNY ZÁŽITKU

NEPŘEKONATELNÝ DÁREK

Perfektní dárek je ten, který se do vzpomínek obdarovaného zapíše navždy. 

Zapomeňte na neoriginální materiální dárky a obsaďte první místo v jeho vzpomínkách. Dokonalý dárek je na dosah.

Každý kdo od nás odchází je nadšený, ohromený a chce jet znovu!

ADRENALIN & BEZPEČNOST

Vstupte do světa nekonečného dobrodružství s jízdami v offroadu s buginama od špičkových značek Can-Am a CFMOTO. Pevné konstrukce těchto strojů spojují výkon, obratnost a robustnost, přinášejí vám nezapomenutelný zážitek.

Naši instruktoři jsou profesionální závodníci.  Společně zdoláte každou výzvu a objevíte tak limity offroadu. Vaše dobrodružství čeká, a my vám přinášíme nejlepší zážitky na čtyřech kolech.

GARANCE SPOKOJENOSTI

Děláme maximum pro to, abyste si zážitek užili. Nemáme nesmyslná omezující pravidla.

Jízdy máme pravidelně a ve všech částech republiky. Dárkové poukazy platí 12 měsíců a obdarovaný si klidně může změnit kterou bugynou chce jet a v jaké lokalitě, dle své volby (nemusíte tak mít obavu že zvolíte špatně).

Platnost poukazu
12 měsíců
Garance spokojenosti
Poukaz ihned v mailu
Perfektní volba
jako dárek

PLÁNOVANÉ TERMÍNY JÍZD

12.4. 2024 Polygon Hradec Králové
17.4. 2024 Autodrom Sosnová
13.5. 2024 Autodrom Sosnová
7.6. 2024 Polygon Hradec Králové
13.9. 2024 Polygon Hradec Králové
20.9. 2024 Autodrom Sosnová​
27.9. 2024 Polygon Hradec Králové
20.12. 2024 vánoční Sosnová

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Vámi zvolený termín nám prosím společně s kódem voucheru/číslem objednávky zašlete na info@legendyuvas.cz

Všechna naše auta (kromě Ferrari 458 Italia, Lotus Exige Sport 420 a BMW M3 CSL) můžete řídit a vyzkoušet si je na vlastní kůži. Alternativně si můžete vybrat, že pojedete jako spolujezdec. Nečekejte však jízdu jako v taxíku. Pokud si myslíte, že to bude podobné jako když to trochu rozjedete na okresce, tak jste daleko od pravdy. Jízda se sportovním jezdcem je zážitek, který si nejde představit. Letět v Porsche 911 driftem po závodním polygonu ve 160km/h nikde jinde nezkusíte.

Oboje má co do sebe a můžete si tak jízdu klidně nakombinovat. Vše se dá domluvit na místě, dle toho na co máte vy nebo obdarovaný chuť.

Narozdíl od konkurence vás doopravdy necháme si vůz naplno vyzkoušet. Nemusíte si připlácet za řazení pádly ani za vyšší rychlost. Auto je zkrátka plně ve vašich rukách a instruktor vám je celou dobu k dispozici abyste měli jistotu, že se nic nestane. Vždy je však potřeba respektovat pravidla konkrétních okruhů a při jízdě na okresce jste stále účastníkem silničního provozu.

Koupili jste poukaz na BMW a obdarovaný by raději Porsche? Nebo jste vybrali jízdu na okruhu, ale větší radost by udělala jízda po známých okreskách?
S námi nemusíte mít strach. Stačí zavolat nebo napsat a zažitek vám vyměníme. Žádné poplatky za změnu nemáme. Nemusíte tak mít obavy, že se netrefíte do vkusu.

Videonávod na uplatnění univerzálního dárkového poukazu naleznete zde:

Narozdíl od konkurence vás doopravdy necháme si vůz naplno vyzkoušet. Nemusíte si připlácet za řazení pádly ani za vyšší rychlost. Auto je zkrátka plně ve vašich rukách a instruktor vám je celou dobu k dispozici, abyste měli jistotu, že se nic nestane. Vždy je však potřeba respektovat pravidla konkrétních okruhů a při jízdě na okresce jste stále účastníkem silničního provozu.

NE, u nás neplatíte žádné palivové příplatky ani si nemusíte za nic připlácet. Za uvedenou cenu máte vše, co daný vůz nabízí k dispozici. Neskládá se žádná kauce.

 

Pokud si chcete zařídit, tak samozřejmě potřebujete platný řidičský průkaz skupiny B. Jako spolujezdec pro jízdy se závodním pilotem může jet kdokoliv ve věku nad 18 let.

Ano. Na místě je možné si dokoupit záznam z jízdy formou GoPro kamery. Příplatek za kameru činí 500 Kč. Záznam dostanete hned po jízdě natočený na SD kartu, která má velikost 32 GB. Pokud máte vlastní kameru, není problém ji bezplatně použít. 

DOKONALÝ DÁREK JE NA DOSAH

KTERÉ AUTO VYBERETE VY?

GD T70

2590 9590 

Can-Am Maverick X3 XRS Turbo RR

690 3090 

NÁŠ TÝM

V našem týmu jsou zkušení jezdci, které spojuje vášeň pro sportovní auta a motorky. Spojuje nás však víc než jen vůně benzínu a hukot motoru. Společně vytváříme komunitu srdcařů, petrolheadů a nadšenců, kteří chtějí zažít to nejlepší, co motoristický svět nabízí, na vlastní kůži. Ať už se jedná o zážitkové jízdy, půjčovnu motorek nebo výlety a trackdaye, tak společně vytváříme nezapomenutelné zážitkyVÍCE O NÁS

Potřebujete poradit?

Kateřina Dvořáková
zážitky v autech

+420 602 444 244

(po-pá 8:00 - 17:00)

Pavel Špiryt
půjčovna motorek

+420 771 285 924

(po-pá 8:00 - 17:00)

AKTUÁLNĚ NA BLOGU